• 01.png
  • 02.png
  • 03.png
  • 04.png
  • 05.png
  • 06.png
  • 07.png
  • 08.png
  • 09.png
  • 10.png
  • 11.png
  • 12.png
  • 13.png
  • 14.png
  • 15.png

SPISAK 

LEKARA ZDRAVSTVENOG CENTRA ZAJEČAR


DOM ZDRAVLJA

(*   lekar specijalista)
(** doktor medicine)
(*** lekar na specijalizaciji)

OPŠTA MEDICINA

  1. Prim dr Olgica Stanojlović, spec.opšte medicine          *          
  2. Bogdanović–Živkov dr Marija, spec.opšte medicine      *          
  3. Jovanović dr Slađana, spec.opšte medicine                *          
  4. Mladenović dr Svetlana, spec.opšte medicine             *                     
  5. Protić dr Miloš, spec.opšte medicine                         *
  6. Jovanović dr Ljiljana, spec.opšte medicine                 *
  7. Stanković–Nešić dr Ljiljana, spec.opšte medicine        *
  8. Velić dr Biljana, spec. opšte medicine                        *          načelnik
  9. Colić dr Dragan, spec.opšte medicine                        *
  10. Bošković dr Nebojša, spec.opšte medicine                 *
  11. Milosavljević dr Marijana, spec.opšte medicine             *
  12. Stanković-Nikolić dr Lidija, spec.opšte medicine           *
  13. Janković dr Nataša, spec.opšte medicine                   *
  14. Joković–Krstić dr Slađana, na spec. iz opšte  med       ***
  15. Zdravković dr Goran, na spec. iz opšte med               ***
  16. Mihajlović dr Nataša. na spec. iz opšte med                ***
  17. Ćirić dr Danijela, na spec. iz opšte med                      ***
  18. Krstić dr Tatjana                                                    **
  19. Pavlović dr Dana Madalina                                        **
  20. Ranđelović dr Saša                                                 **
  21. Stanojević dr Vojislav                                             **
  22. Božinović dr Mirjana                                                **
  23. Angelov dr Mirjana                                                 **
  24. Stanković-Stojčić dr Snežana                                   **
  25. Tasić dr Žikica                                                       **
  26. Stanojević dr Slavica                                              **
  27. Stanković dr Biljana                                               **
  28. Ilić dr Jordana                                                      **
  29. Prvulović dr Nenad                                                **
  30. Stojanović dr Dragana                                           **
  31. Stojanović dr Marijana                                           **

MEDICINA RADA

  1. Jordevska dr Slavica, spec.medicine rada                        *          načelnik
  2. Milanović dr Olivera, spec.medicine rada                         *
  3. Mihailović (Krivokapić) dr Aleksandra, na spec.iz med.rada ***

KUĆNO LEČENJE

                                                                                    

MEDICINA SPORTA

  1. Marušić dr Biljana, spec.medicine sporta                   *          šef

  

HITNA SLUŽBA

  1. Nedeljković dr Miroslav, spec.urgentne medicine       *          načelnik
  2. Đorđević dr Gradislav, spec.urgentne medicine         *
  3. Šarčević dr Bojan, spec.urgentne medicine              *
  4. Miljković dr Milka, spec.urgentne medicine               *
  5. Živković dr Dragan, spec.urgentne medicine            *
  6. Petković dr Bojana, spec. urgentne medicine           *
  7. Stanković dr Danijela, spec. urgentne medicine        *
  8. Jović dr Miljan, spec.  urgentne medicine                *
  9. Ćirić dr Dragan. na spec. iz urgentne medicine         ***
  10. Radisavljević Sanela, na spec. iz urgentne medicine  ***
  11. Nikodijević dr Milica                                              **
  12. Manić dr Saška                                                    **

SLUŽBA ZA ZDRAVSTVENU ZAŠTITU ŠKOLSKE I PREDŠKOLSKE DECE

  1. Živković dr Snežana, spec. pedijatar                        *
  2. Najdić dr Žaklina, spec. pedijatar                             *
  3. Božinović dr Slavica, spec. pedijatar                         *
  4. Radojević dr Bojana, spec. pedijatar                        *
  5. Vasić dr Brankica, spec. pedijatar                            *          načelnik
  6. Trailović dr Marija, spec. pedijatar                            *
  7. Kostadinović dr Biljana, na specijalizaciji iz pedijatrije    ***
  8. Todorov dr Ivana,na specijalizaciji iz pedijatrije           ***
  9. Živić dr Marko                                                       **

SLUŽBA ZA ZDRAVSTVENU ZAŠTITU ŽENA

  1. Najdanović–Mandić dr Vera, spec.ginekolog-akušer              *
  2. Jolić dr Mladen, spec. ginekolog-akušer                              *          načelnik
  3. Todosijević-Petrović dr Dragana, na spec. iz ginekologije       ***
  4. Cukić dr Maja, na spec. iz ginekologije                                ***

STOMATOLOŠKA SLUŽBA

  1. Stojanov dr Dejan, spec. bolesti zuba                          *
  2. Petrović dr Emilija, spec.  oralne hirurgije                      *
  3. Ilić dr Ivanka, spec. stom. protetike (decembar)           *
  4. Trailović dr Lidija, spec. stom. protetike                       *
  5. Milić-Ranđelović dr Marija, spec. deč. i prev. stomat.       *              načelnik
  6. Jović dr Goran                                                         **
  7. Nedeljković dr Gabrijela                                             **
  8. Jovanović dr Branislava                                              **
  9. Milovanović dr Snežana                                             **
  10. Kostić dr Ljiljana                                                       **
  11. Savić dr Marija                                                         **
  12. Denić dr Vesna                                                        **

BOLNICA

(*      lekar specijalista
(**    lekar opšte med.
(***  lekar na spec


OPŠTA HIRURGIJA

  1. Đoković dr Vladimir, spec. hirurg                       *          
  2. Narodović dr Ljubiša, spec. hirurg                     *          
  3. Kostić dr Tihomir, spec. hirurg                          *          načelnik
  4. Marinković dr Milomir, spec. hirurg                     *          
  5. Janković dr Ivana, spec. hirurg                         *
  6. Milaćević dr Tatjana, spec. hirurg                      *
  7. Kero dr Marija, spec. opšte hirurgije                  *
  8. Milosavljević dr Ivica , spec. hirurg                     *
  9. Ristić dr Aleksandar, na spec iz opšte hirurgije     ***
  10. Jović dr Marko, na spec. iz dečje hirurgije           ***
  11. Jović dr Tanja                                                **
  12. Savić dr Katarina                                            **
  13. Vasiljević dr Vladimir                                        **

UROLOGIJA

  1. Adamović dr Zvonimir, spec. urolog                      *
  2. Radojević dr Vladan, spec. urolog                        *          načelnik
  3. Marković dr Vladan, na spec. iz urologije                ***

ORTOPEDIJA

  1. Jovanović dr Dragoslav, spec. ortoped                         *
  2. Lučić dr Novica, spec. ortoped                                   *          načelnik i oper.bloka
  3. Ilić dr Željko, spec. ortoped                                       *
  4. Živković dr Branko, spec. ortoped                               *
  5. Jovanović dr Miodrag,  spec. ortoped                          *
  6. Kostić dr Miodrag, na spec. iz ortopedije                      ***

NUKLEARNA MEDICINA

  1. Nikolić dr Kosta, spec. iz nuklearne medicine           *          šef
  2. Paunović–Aleksić dr Željka, spec. iz nuklear.med.     *
  3. Milićević dr Mirjana, spec. iz nuklearne med.            *

TRANSFUZIJA

  1. Milošević dr Ivanka, spec. transfuziolog                     *
  2. Ćirić dr Dragana, spec. transfuziolog                         *
  3. Glišić dr Dragan, spec. transfuziolog                          *          načelnik

ANESTEZIOLOGIJA

  1. Diković dr Jasmina, spec. anesteziolog                        *
  2. Milenković dr Slavica, spec. anesteziolog                     *
  3. Sotirović dr Dragana, spec. anesteziolog                     *
  4. Nikolić dr Slađana, spec. anesteziolog                         *
  5. Marinković-Petrović dr Ivana, spec. anesteziolog           *          načelnik
  6. Velojić dr Gordana                                                   *
  7. Urošević dr Nenad, spec. anesteziolog                        *
  8. Petrović dr Radica, na spec. iz anestezije                    ***
  9. Đorđević Marković dr Jasmina, na spec. iz anestez        ***
  10. Cvetković dr Marko, na spec. iz anestezije                  ***

OFTALMOLOŠKA SLUŽBA

  1. Redžić dr Suzana, spec.oftalmolog                *          načelnik
  2. Živković dr Zoran                                       *

INFEKTIVNO ODELJENJE

  1. Ristovi dr Nenad, spec.infektolog, na užoj spec. iz gastoenterohepatologije   *** načelnik
  2. Petrović dr Aleksandar, spec. infektolog                                                   *
  3. Mihailović dr Dušica, spec. epidemiolog                                                     *
  4. Čukić dr Nena, na spec. iz infektologije                                                     *

DERMATOVENEROLOGIJA

  1. Ristić dr Ružica, spec. dermatovenerolog                   *
  2. Trailović dr Nada, spec. dermatovenerolog                 *

PATOLOGIJA

  1. Omanović dr Zorica, spec. patolog                              *          načelnik
  2. Mladenović dr Davor, spec. patolog                             *
  3. Mladenović dr Milena, spec. patolog                            *
  4. Ristić dr Jelena, na spec. iz patologije                         ***

PNEUMOFTIZIOLOŠKA SLUŽBA i PFD

  1. Stevanović dr Borislavka, spec. pneumoftiziolog  (novembar)           * 
  2. Stanković dr Goran, spec. pneumoftiziolog                                    *
  3. Trifunova – Narodović dr Anka, spec. pneumoftiziolog   (decembar)  *
  4. Omanović dr Omer, spec. pneumoftiziolog                                     *
  5. Marković dr Olgica, spec. pneumoftiziolog                                      *          načelnik

RADIOLOŠKA SLUŽBA

  1. Strajnić dr Jasmina, spec. radiolog                              *          načelnik
  2. Ćosić dr Vesna, spec. radiolog                                    *                              *
  3. Ilić dr Marija, spec.iz radiologije                                   *
  4. Narodović dr Nemanja, na spec. iz radiologije               ***
  5. Miletić dr Borislav, na spec. iz radiologije                      ***
  6. Đorđević dr Aleksandra, na spec. iz radiologije              ***

 PEDIJATRIJSKA SLUŽBA

  1. Cokić dr Bojana, spec.pedijatar                                 *
  2. Jovanović dr Ljiljana, spec.pedijatar                           *
  3. Pešić dr Lidija, spec.pedijatar                                    *
  4. Nikolić dr Mirko, spec.pedijatar                                  *          načelnik
  5. Jelenković dr Bratimirka, spec.pedijatar                       *

GINEKOLOŠKO–AKUŠERSKA SLUŽBA

  1. Roško dr Zoran, spec.ginekolog-akušer                      *          načelnik
  2. Trailović dr Mirko, spec.ginekolog-akušer                    *
  3. Kalinović dr Dragoslav, spec.ginekolog-akušer              *
  4. Mitić Savić Žaklina,  spec.iz ginekologije                      *
  5. Čikarić Ivan ,  spec.iz ginekologije                              *

INTERNISTIČKA SLUŽBA

  1. Stevanović dr Jovan, spec.internist                                     *
  2. Zastranović dr Lale, spec.internist                                       *
  3. Đorđević dr Miodrag, spec.internist                                     *
  4. Milošević dr Andrija, spec.internist                                       *          načelnik
  5. Vugdelija dr Darko, spec.internist                                        *
  6. Adamović dr Dragana, spec.internist                                    *
  7. Aleksić dr Aleksandar, spec.internist                                     *
  8. Đorđević Lalošević dr Vesna                                                *
  9. Roško dr Zorica, spec.alergolog                                           *
  10. Dimitrijević dr Sandra, spec.internist                                     *
  11. Firović dr Petar, spec.interne medicine                                 *
  12. Jolić dr Aleksandar, spec.internist, na užoj spec iz kardiologije   ***
  13. Mitov dr Vladimir, spec.internist, na užoj spec iz kardiologije     ***
  14. Đorđijoski dr Igor, na spec.iz interne medicine                       ***
  15. Petrović dr Saša, na spec. iz intern. onkologije                       ***
  16. Dimitrijević dr Marko, na spec. iz interne medicine                   ***
  17. Nikolić dr Milan                                                                   **

HEMODIJALIZA I NEFROLOGIJA

  1. Jelić dr Slobodanka, spec.internist                              *
  2. Tirmenštajn–Janković dr Biserka, spec.internist             *          načelnik
  3. Živanović dr Milenko, spec.internist                             *
  4. Žikić dr Svetlana, spec.internist                                  *

SLUŽBA ZA PRODUŽENO LEČENJE

  1. Milenković dr Vesna, spec.opšte medicine                 *          načelnik
  2. Jović dr Ljiljana,                                                     **

ORL I MFH SLUŽBA

  1. Najdić dr Zoran, spec.MFH                                        *
  2. Nikolić dr Milinko, spec.ORL                                       *          načelnik
  3. Milićević dr Vladislav , spec.ORL                                  *
  4. Stojanović dr Miroslav, spec.MFH                                *
  5. Stojanović-Ristić dr Slavica, na spec. iz orl                    ***

NEUROLOGIJA

  1. Petković dr Boban, spec.neuropsihijatar                     *
  2. Vlajić dr Emil, spec.neuropsihijatar                             *          načelnik
  3. Nikolić dr Srđan, spec.neuropsihijatar                         *
  4. Janačković Marinković dr Ivana, spec.neurolog             *
  5. Đorđević dr Dragan, spec.neurolog                            *
  6. Mladenović dr Maja, na spec. iz neurologije                 ***
  7. Janković dr Tanja, na spec. iz neurologije                   ***
  8. Stanković dr Dragana                                              **

PSIHIJATRIJA

  1. Zastranović dr Milorad, spec.neuropsihijatar               *
  2. Paunović dr Biljana, spec.neuropsihijatar                   *
  3. Filimonović dr Mirjana, spec.neuropsihijatar                *
  4. Nicić dr Goran, spec.neuropsihijatar                          *          načelnik
  5. Jovanović dr Slaviša, spec.neuropsihijatar                  **
  6. Milošević dr Jelena                                                ***
  7. Nikodijević Dobrosavljević dr Jelena                         ***

FIZIKALNA MEDICINA I REHABILITACIJA

  1. Radenković dr Jelica, spec.fizijatar                             *          načelnik
  2. Đurić dr Danica, spec.fizijatar                                    *
  3. Kržanović dr Marija, na spec. iz fizikalne med               ***

LABORATORIJA

  1. Stojiljković dr Danijela, spec.kliničke biohem.             *
  2. Milošević dr Jasmina, spec.kliničke biohem.               *
  3. Milošević mr Sanja, spe.medicinske biohem.              *          načelnik
  4. Stevanović mr Dušica , spec. medicinske biohem.      *
  5. Dimitrijević dr Irena, na spec.iz kliničke biohem.         ***